نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ضمن بازدید از شرکت بن رو گفت: تلاش و کوشش و همت ایرانی می تواند در همه شرایط موجب پیشرفت و خلق نوآوری در عرصه جهانی شود و اگر این تلاشها با ایمان و اخلاص همراه باشد، می توانیم در تمامی زمینه ها به موفقیتهای چشمگیر برسیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات شرکت بن رو آیت الله دری نجف آبادی در این بازدید،  تقویت روحیه معنوی کارکنان را باعث ایجاد افزایش تعلق خاطر پرسنل به شرکت عنوان کرد و افزود: چنین فضایی موجب افزایش رونق تولید و رضایتمندی کارکنان می‌شود. ایشان در ادامه ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در شرکت بن ،  همت و پشتکار مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا جناب آقای مهندس سلیمانی را ستودنی خواند و افزود امیدواریم شرکت سایپا با توسعه محصول و خود اتکایی و افزایش صادرات بتواند همچنان در رونق اقتصادی کشور نقش آفرینی کند.

در این دیدار که معاون استاندار و فرماندار ساوه، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان ایشان را همراهی می کردند مدیرعامل بن رو نیز در تشریح فعالیتهای شرکت گفت: این شرکت با وجود تمام محدودیت‌ها و تحریم ها، توانسته به برنامه های تدوین شده در حوزه تولید دست یابد حسین تهمتن افزود: شرکت بن رو در کنار افزایش تولید به ارتقاء کیفی محصول نیز توجه داشته و اکنون تولیدات این شرکت جایگاه مناسبی را در کشور به خود اختصاص داده است