مدیریت کیفیت شرکت بن رو در خصوص ارتقاء کیفی خودرو آریو با گیربکس دستی عنوان کرد : طبق گزارش آبان ماه شرکت بازرسی مهندسی ایران (IEI)محصول آریو با گیربکس دستی  شرکت بن رو برای اولین بار موفق به کسب چهار ستاره کیفی گردید.

محمد امین قاسم زاده اظهار داشت با عنایت به دستور مدیریت محترم عامل گروه خودرو سازی سایپا در محور سوم برنامه های پنجگانه گروه سایپا مبنی بر ارتقاء کیفی محصولات گروه و پیگیری و حمایت مدیرعامل جدید شرکت بن رو از پروژه های کیفی خودرو های تولیدی، این شرکت با تشکیل کارگروه های تخصصی جهت بهبود شاخص IVA و بررسی ایرادات گزارش شده در خودرو ها ، اقدامات اصلاحی موقت و بلند مدت تعریف و اجرایی نموده که نتیجه این اقدامات منجر به کاهش نمره منفی خودرو آریو با گیربکس دستی و کسب چهار ستاره کیفی (هدف سال ۹۷) شده است.

مدیریت کیفیت بن رو در ادامه  اضافه کرد: اقدامات لازم جهت دستیابی به چهار ستاره کیفی آریو با گیربکس اتوماتیک در حال پیگیری بوده و تا پایان سال به این مهم دست خواهیم یافت.

محمد امین قاسم زاده با اشاره به نوع محصولات شرکت بن رو افزود با توجه به تولید دو نوع خودرو کار( وانت پراید ۱۵۱ و آریو تاکسی) در سایت بن رو و ارتباط مستقیم این خودرو ها با معیشت مصرف کنندگان ، شرکت بن رو تمام تلاش خود را برای بهبود کمی و کیفی این محصولات بکار گرفته و آماده مشارکت با کلیه شرکت های همکار در زنجیره تامین قطعات و تولید و خدمات پس از فروش می باشد.

ایشان در پایان  عنوان کرد این دستاورد مرهون تلاش و همت کلیه همکاران گروه خودرو سازی سایپا مرتبط با تولید محصول آریو بوده و امید است این دستاورد باعث ایجاد انگیزه مضاعف جهت افزایش روند بهبود کیفی تمامی محصولات تولیدی گروه سایپا گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعیه فروش ویژه سایپا

شرايط فروش اینترنتی انواع محصولات سايپا

مناقصه ها و مزایده ها

سايت خريد الكترونيكي خودروسازي سايپا

سايت مزايده الكترونيكي خودروسازي سايپا